Bize Ulasin

Bize Ulasin

Ana Sayfa

Bize Ulasin

Bize Ulasin

Hakkımızda

Ürünlerimiz

Üretim

Analizler

Linkler

1. Aytaş Merkez

      Firmamızın merkezi İzmir'in Alsancak semtindeki, Swiss Otel ile Hilton Oteli'nin arasında bulunan Güven İşhanı'ndadır. Firmamızın merkezinin bulunduğu bürolar firmamızın öz malıdır. Bize ulaşmak isterseniz detaylı tam adres için Bize Ulaşın sayfasına bakabilirsiniz.

      

2. Aytaş Ege Serbest Bölge Fabrikası

          Ege Serbest Bölge'deki fabrikamız Ethanol stoklama, Ethanol denatürasyonu, antredepo ve jel yakıt gibi bazı ürünlerin üretimi amacı ile kurulmuştur.  Fabrikamız 2620m² kapalı, 1180m² açık olmak üzere toplam 3800m²'dir. Fabrika firmamızın öz malıdır.

 

3. Aytaş İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Fabrikası

          İzmir Atatürk Organize Sanayi bölgesindeki fabrikamız Ethanol stoklamak ve çeşitli üretimler için inşaa edilmiştir. Firmamızın strateji değiştirmesi ve limanlarda stoklamaya yönelmesi ile bu fabrikamız kiraya verilmiştir. Fabrika firmamızın öz malıdır.

 

4. Limanlar

 

          Firmamız Ethanol'ü esasen limanlarda kiraladığı gümrüklü tanklarda stoklamaktadır. İzmir ve İzmit (Kocaeli)'ndeki limanlarda bulunan tank silolarında ethanol stoklamaktayız.

 

5. Aytaş Nakliye - İhracat Nakliyesi

          Satış hacmimizin yüksek olmasından dolayı ethanol'ün nakliyesini genellikle nakliye firmaları ile yapmaktayız. Yakın bölgelere kendi araçlarımızlada nakliye yapmaktayız.

Firmamıza ait farklı sınıflardan bazı araçlar

          Ethanol'ün ihracatı ve yurtiçi nakliyesini  Isotank konteynır'da, dökme TIR tankerlerde, kamyon tankerlerle, IBC küplerde yükleme yapmaktayız.

 

Fotoğrafların üzerine tıklayarak daha yüksek çözünürlükte görebilirsiniz.